Basen Kompozytowy Gre 326x186x96 KPCOR2814
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Basen Kompozytowy Gre 326x186x96 KPCOR2814

Prostokątny Basen Kompozytowy Gre 326x186x96 cm z numerem referencyjnym KPCOR2814, z filtrem piaskowym i drabinką. Gwarancja minimalnej ceny!

19 960,00 zł

19 960,00 zł Netto

check Produkt dostępny
Skontaktuj się z nami i uzyskaj indywidualny budżet

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymania odpowiedzi na zadane zapytanie.

Odpowiedzialny: EYAROC COMPANY SL, Cel: nawiązanie relacji biznesowej z użytkownikiem. Legitymacja: Odbiorcy zgody: Dane nie będą przekazywane osobom trzecim, Prawa: Dostęp, poprawianie i usuwanie danych, a także inne prawa, jak wyjaśniono w dodatkowych informacjach na dole strony.
Kup teraz i otrzymaj swój produkt Śr 23 i Pt 1 Sierpnia.
Co to znaczy, że produkt jest dostępny do rezerwacji? +info
Koszty wysyłki GRATIS
KPCOR2814
Prostokątny basen Gre z serii Kompozytowej o wymiarach 326 x 186 x 96 cm wykonany jest z najnowocześniejszego materiału, bardzo wytrzymałej mieszanki żywicy i drewna, nie gnije, nie odpryskuje i nie wymaga konserwacji.

Charakterystyki:
Producent: Baseny Gre.
Kształt: Prostokątny.
Wymiary Zewnętrzne: 326 x 186 x 96 cm (długość x szerokość x wysokość).
Wymiary Wewnętrzne: 280 x 140 x 92 cm (długość x szerokość x wysokość).
Niezbędna Przestrzeń: 526 x 386 cm (długość x szerokość).
Objętość: 3.300 litrów.
Powierzchnia do Pływania: 3,92 m2.
Gwarancja: 5 lat na konstrukcję kompozytową (rozszerzona gwarancja oferowana przez producenta) i 2 lata na pozostałe elementy.
Opakowanie: Jest wysyłany w paletach o wadze 450 Kg.

Ekwipunek:
Ściana: Panele kompozytowe 36mm. Kompozyt to bardzo wytrzymały materiał syntetyczny, którego odcienie imitują drewno i nie wymagają żadnych zabiegów konserwacyjnych.
Profile: Posiada pionowe profile aluminiowe, które nadają mu eleganckiego wykończenia oraz poziome profile kompozytowe o szerokości 26 cm.
Elementy Ochronne: Aluminiowe ochraniacze na górne kąty, które oprócz ochrony oferują elegancki wygląd. Systemowe wykończenia dla większego komfortu.
Folia Basenowa: Wysokiej jakości PVC w kolorze szarym 60/100. Zabieg anty-ultrafioletowy (opóźnia starzenie się PVC). Folia basenowa mocowana jest z boku profilu kompozytowego, system ten umożliwia łatwą wymianę.
Oczyszczalnia: Filtr piaskowy 4 m3/h i zawór 5-drożny. Jest to model FS320 i ma moc 180 W / 0,24 KM. Średnica zbiornika 320 mm. Zawiera niezbędny piasek.
Skimmer: Skimmer z szerokim otworem i zawór zwrotny w kolorze ciemnoszarym, model SK101G.
Węże: 2 węże o 38 mm średnicy i 4,5 metrach długości.
Drabinka: Drabina z 2 szczeblami kompozytowymi na zewnątrz i 2 szczeblami ze stali nierdzewnej do wnętrza.
Mata: Mata poliestrowa 110 g/m2.

Wyposażenie opcjonalne:
E-Kit: Teraz możesz opcjonalnie wybrać swój basen z pakietem E-KIT po obniżonej cenie. Zestaw składa się z pokrywy letniej, pokrywy zimowej i Blue Check za pomocą którego można analizować jakość wody.
Oświetlenie: Wybierz ten pakiet, aby dodać projektor LED o numerze referencyjnym PLWPB wraz z basenem, oszczędzając na MSRP (sugerowanej cenie detalicznej). Podczas montażu wykrojnik zawsze będzie wykonany na tej samej wysokości co zawór zwrotny, ponieważ w innej pozycji znajdują się linki wzmacniające, które uniemożliwiają wykonanie otworu i utrzymanie stabilność konstrukcji.
Odkurzacz: Wybierz ten pakiet, aby dodać odkurzacz robot Gre na baterie model RBR60 wraz z basenem, oszczędzając na MSRP (sugerowanej cenie detalicznej).

Instalacja:
 - Może być umieszczony nad ziemią, może być częściowo zakopany lub wkopany w ziemię.
 - Montaż basenu jest obowiązkowy na całkowicie równej platformie betonowej o grubości 15 cm. WAŻNE! Beton musi mieć masę 350 kg/m3 (znormalizowany C125 430).
 - Należy użyć maty (w zestawie).
 - System mocowania: Za pomocą metalowych klinów przykręconych do platformy betonowej (SABOT).

Basen Kompozytowy Gre 326x186x96 KPCOR2814
Warranty Extended to Four YearsBaseny Gre są poddane legalnej gwarancji, zdefiniowanej w Ustawie o Prawach Konsumenta, 2 lata od daty zakupu i zgodnej z jego warunkami. Przypominamy, że aby gwarancja mogła być zastosowana, należy okazać dokument potwierdzający zakup i/lub odbiór produktu.

Manufaktura Gre nadaje dodatkowo 3-letnią gwarancję producenta na ten model basenu, to znaczy łącznie 5 lata, wyłącznie w odniesieniu do metalowych części konstrukcji basenu. Owa dodatkowa gwarancja sprzedaży nie wpłynie na prawa konsumenta przewidziane w gwarancji prawnej.

Pozostają wyłączone z obydwu gwarancji:
- Folia (Liner P.V.C.) w przypadku demontażu i ponownego montażu basenu;
- Plamy lub przebarwienia, które mogą pojawić się na folii, wynikające z jej zużycia;
- Uszkodzenia basenu wynikająca ze złego przygotowania terenu, na którym ten się znajduje.
- Uszkodzenia basenu wynikające z zakopania w ziemi.
- Jakiekolwiek uszkodzenie basenu wynikające z jego nieprawidłowego użytkowania, niezgodnie z instrukcją obsługi.

Również pozostają wykluczone z dodatkowej gwarancji producenta wszystkie części plastikowe, to znaczy- Liner lub pokrywa
- Nakładki
Średnia ocena klientów 4,5 na 5 w 8 opinie (Opinie naszych klientów przetłumaczone na język polski)
   FRANCESC (IGUALADA) el 02/06/2022 ... "Wszystko idealnie, dobre możliwości zakupów i dobra obsługa."
   NURIA (RONDA) el 14/02/2022 ... "Dobre ceny, pomagają, odbierają telefon i odpowiadają na maile bardzo szybko, mili i uprzejmi."
   MIQUEL-ANGEL (BIGUES I RIELLS) el 02/04/2021 ... "Pompa filtrująca zaduża"
   CHRIS (KRONBERG) el 30/03/2021 ... "Dostawa w częściach, jeśli chodzi o zwrot kwoty to było to długi, i długi czas dostawy ALE świetna obsługa klienta i bardzo miły (Hektor)"
   ALEX (ST MARTIN DHERES) el 05/03/2021 ... "Bardzo profesionalni."
   ANTÓNIO (SEIXAL) el 01/09/2020 ... "Doskonała obsługa. Dostawa na czas. Polecam."
   RUI (LISBOA) el 29/05/2020 ... "Doskonała obsługa klienta. Ze względu na pandemię dostawa była znacznie opóźniona. Firma zawsze wykazywała się obsługą klienta."
   IVONE (MEADELA) el 29/05/2020 ... "Dostawa zajęła dużo czasu ze względu na sytuację COVID. Zawsze byli bardzo pomocni w odpowiadaniu na moje pytania. Dziękuję"

 

Te zdjęcia są prawdziwymi przykładami zainstalowanych basenów, modele mogą nie być dokładnie takie, jak reklamowane w karcie produktu, ponieważ mogły zostać zmodyfikowane przez klientów lub poddane zmianom przez producenta w zależności od roku produkcji.

 

Zdjęcia od klientów 1

Zdjęcia od klientów 2

Zdjęcia od klientów 3

Zdjęcia od klientów 4