Odkurzacze do Basenu

Odkurzacze do Basenu

Nasze odkurzacze do basenu utrzymają zawsze twój basen w czystości, mamy do wyboru: ręczne, automatyczne i roboty.

Na dnie naszego basenu nieuchronnie nagromadzi się szereg elementów, które utworzą rodzaj mułu o wyglądzie bardzo drobnego zielonkawego piasku. Ten szlam musi być okresowo usuwany podczas konserwacji naszych obiektów i w tym celu oferujemy pełną gamę środków czyszczących do basenów a także odkurzacze do basenu, które dostosowują się do każdej z Twoich potrzeb.


Jak wybrać najlepsze odkurzacze do basenu?

Odkurzacze do basenu są wybierane w zależności od rozmiaru naszej instalacji. Oto kilka krótkich wskazówek, abyś mógł wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada w zależności od rodzaju posiadanego basenu:

Odkurzacze do Basenu


- Małe baseny dziecięce i spa: Te małe instalacje można czyścić za pomocą modeli strzykawek. To akcesorium jest aktywowane przez tłok, który po pociągnięciu wchłania wodę. Nie wymaga to połączenia z żadnymi wężami, ale jest używane tylko w przypadku małych instalacji, ponieważ w przypadku dużych może to być bardzo pracochłonne.

- Małe i średnie baseny: W tego typu obiektach, które mają tylko oczyszczacz kartuszowy lub oczyszczacz piaskowy z pompą o małej mocy, której nie można użyć do tego zadania czyszczenia dna, zaleca się użycie ręcznego sprzętu typu Venturi. Też mogą one być odpowiednie do basenów w kształcie nerki, które można podłączyć do oczyszczacza piasku i które mają większą zdolność wchłaniania.

- Średnie i duże baseny: Używalibyśmy teraz automatycznych odkurzaczy basenowych, co pozwoliłoby nam zaoszczędzić sporo czasu i wykorzystać moc pompy wody w filtrach piaskowych. To akcesorium krąży po dnie w przypadkowy sposób, pochłaniając znalezione zanieczyszczenia. Jako uzupełnienie tego systemu zalecany jest również model manualny typu nerka.

- Duże baseny: Najskuteczniejsze byłoby pozostawienie robota czyszczącego, który automatycznie i samodzielnie, bez konieczności łączenia się z jakimkolwiek oczyszczaczem, w zaprogramowany sposób wyczyści naszą instalację. Istnieje sprzęt, który może nawet wspinać się po ścianach, aby uzyskać pełniejsze czyszczenie.

Szeroki asortyment, który oddajemy do Twojej dyspozycji, abyś mógł znaleźć ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Średnia ocena klientów 4,8 na 5 w 504 opinie (Opinie naszych klientów przetłumaczone na język polski)
   Automatyczny odkurzacz basenowy Small Comfort Gre AR20682
   Basen Gre Atlantis 350x132 KITPR358 - Upgrade:Filtr 6 m3/h i Folia 40/100 - Akcesoria:Brak
 MAR (BERGONDO) el 05/06/2024 ... ""
   Automatyczny odkurzacz basenowy Small Comfort Gre AR20682
   Basen Gre Atlantis 800x470x132 KITPROV818 - Akcesoria:Brak
 NUNO (CERCAL DO ALENTEJO) el 02/06/2024 ... "Bezbłędni jak zawsze"
   Automatyczny odkurzacz basenowy Small Comfort Gre AR20682
   Basen Gre Atlantis 800x470x132 KITPROV818 - Akcesoria:E-Kit (Pokrywa + Blue Check)
 ALBERTO (ARRIONDAS) el 27/05/2024 ... ""
   Automatyczny odkurzacz basenowy Small Comfort Gre AR20682
   Folia do Okrągłych 5 metrowych Basenów - Wybierz rozmiar swojego basenu:500x300x120 Niebieska 30/100 Overlap FSPROV500
 CARLOS (MONTE DO TRIGO) el 20/05/2024 ... ""
   Robot do Czyszczenia Zodiac CNX 4020 iQ
 HABITEIXO (TEIXOSO) el 20/05/2024 ... "Dobrzy fachowcy, wszystko poszło dobrze"