Baseny Kompozytowe

Baseny Kompozytowe

Baseny kompozytowe są produkowane z materiału złożonego z połączenia drewna i żywicy najnowszej generacji. Odporne na gnicie i drzazgi.

Baseny Kompozytowe jest wykończony luksusowym drewnem dzięki nowemu wysoce odpornemu materiałowi kompozytowemu, który nie wymaga konserwacji. Instalacja basenu z wykończeniem z drewna nigdy nie był tak łatwy, modele te zostały zaprojektowane tak, abyś mógł cieszyć się przez całe lato z najlepszymi walorami estetycznymi i wyposażeniem.

Baseny Kompozytowe najnowszej generacji w wykończeniach drewnianych

Baseny Kompozytowe

Baseny Kompozytowe to baseny o wysokości 124 cm z wykończeniem z materiału kompozytowego, które oddaje wszystkie wrażenia związane z drewnem i które mają wspaniały estetyczny wygląd.
%% PHOTO %%
Materiał kompozytowy, z którego wykonane są baseny z serii Kompozytowej łączy w sobie żywicę i drewno, dzięki czemu związek jest bardziej odporny niż drewno, dzięki czemu wcześniej nie pęka i nie wymaga konserwacji, ponieważ nie gnije w kontakcie z wodą lub czynnikami atmosferycznymi. Panele o grubości 40 mm, z których skomponowane są modele z tej serii, zapewniają jej dużą wytrzymałość i trwałość. Tym cechom dużej wytrzymałości jego struktury zewnętrznej towarzyszy folią o dużej grubości, zaprojektowana tak, aby zapewniać właściwości o dużej odporności i trwałości.

Ta seria obejmuje zewnętrzną drabinkę wykonaną z kompozytu o wyglądzie drewna, które są uzupełnione wewnętrzną drabinką ze stali nierdzewnej. Idealne połączenie, które zapewnia łatwy dostęp i wyjście z basenu.

Baseny te mają płytko zakopaną belkę, która pozwala uniknąć bocznych przypór w owalnych modelach, co również zapewnia dużą oszczędność miejsca, utrzymując boki wolne od przeszkód i ułatwienie dostępu do basenu.

Masz kilka wymiarów, aby wybrać ten, który najlepiej odpowiada twoim potrzebom. W okrągłym kształcie jest model o średnicy 386 cm, a w owalnym kształcie ma instalacje o długości 526 cm, 660 cm i 806 cm. Seria Kompozytowa obejmuje filtr piaskowy ze skimmerem jako system oczyszczania, który znacznie ułatwi prace związane z utrzymaniem wody.

Luksus drewna z wykończeniem niewymagającym konserwacji jest na wyciągnięcie ręki dzięki tym wspaniałym basenom nowej generacji zaprojektowanym tak, abyś mógł się zrelaksować i wygodnie cieszyć się latem.

Średnia ocena klientów 4,8 na 5 w 53 opinie (Opinie naszych klientów przetłumaczone na język polski)
   Basen Kompozytowy Gre 524x386x124 KPCOV52 - E-Kit:Tak (Pokrywa + Blue Check) - Oświetlenie:Tak (1 Światło LED PLWPB) - Odkurzacz do basenu:Tak (Robot na baterie RBR60)
 CHRISTELLE (CINDRÉ) el 06/03/2024 ... "Dobre doświadczenie zakupowe. Szybka dostawa, dobre doradztwo. Polecam"
   Basen Kompozytowy Gre 524x386x124 KPCOV52 - E-Kit:Tak (Pokrywa + Blue Check) - Oświetlenie:Nie - Odkurzacz do basenu:Tak (Robot na baterie RBR60)
 BENOIT (MOUZILLON) el 19/01/2024 ... "nic do powiedzenia"
   Basen Kompozytowy Gre 410x124 KPCO41 - E-Kit:Tak (Pokrywa + Blue Check) - Oświetlenie:Nie - Odkurzacz do basenu:Nie
   Odkurzacze basenowe na baterie Premium Gre VCB50
 ERIC (SERIGNAN) el 19/12/2023 ... "czekam aby zainstalować... paleta dotarła w dobrym stanie, szybka dostawa, wasi telefoniści pomogli mi bardzo dobrze przy wyborze basenu"
   Basen Kompozytowy Gre 524x386x124 KPCOV52 - E-Kit:Nie - Oświetlenie:Nie - Odkurzacz do basenu:Nie
   Odkurzacze basenowe na baterie Premium Gre VCB50
 BERNARD (SAINT GEORGES SUR ALLIER) el 07/12/2023 ... "DOSTARCZONO BASEN OWALNY KP COV 52 I ODKURZACZ W PREZENCIE. CZEKAMY ABY MÓC ZMONTOWAĆ NA WIOSNĘ"
   Basen Kompozytowy Gre 524x386x124 KPCOV52 - E-Kit:Nie - Oświetlenie:Nie - Odkurzacz do basenu:Nie
   Odkurzacze basenowe na baterie Premium Gre VCB50
 THIERRY (LA DESTROUSSE) el 27/11/2023 ... "zamówienie i dostawa zrobione z profesionalizmem, teraz tylko zmontować basen"