Baseny Gre

Baseny Gre

Baseny Gre specjalizuje się w produkcji basenów kanadyjskich ze stali oraz dodatków do wszystkich rodzajów basenów. Jest wzorcem jakości.

Jesteśmy sklepem internetowym z szerokim doświadczeniem na rynku basenów kanadyjskich, a nasi zadowoleni klienci mogą potwierdzić wyniki naszej pracy w tej dziedzinie. Jednym ze sztandarowych produktów naszego sklepu internetowego są baseny Gre. Znasz je?


Ta marka posiada szeroką gamę basenów kanadyjskich ze stali o prostej konstrukcji z arkuszy stalowych o wielkiej odporności i trwałości. Montuje się je na powierzchni, co oszczędza nabywcy skomplikowanych prac związanych z wykopywaniem dołu. To produkt dobrej jakości, który pozwala cieszyć się prywatną instalacją basenową w swoim własnym domu w najlepszej cenie.

Baseny Gre, katalog

Posiadamy pełen katalog, w którym można oglądać baseny Gre począwszy od wyboru modeli Bora Bora, Fidji, Azory i Atlantis, po modele Haiti, Veradero i Teneryfa. Poznasz różnice pomiędzy tymi różnymi seriami:

Baseny Gre


Serie Bora Bora i Fidji to modele o 120 cm wysokości. Różnica pomiędzy jedną serią i drugą jest taka, że ta pierwsza zawiera system oczyszczania z filtrem kartuszowym, podczas gdy drugi model ma filtr piaskowy, który ma znaczne udogodnienia, co czyni go wysoce polecaną opcją.

Inne serie, które baseny Gre wprowadziły na rynek z dużym sukcesem to Azoryii Atlantis, które mają wysokość 132 cm. Różnice dotyczą systemu oczyszczania, w który obydwa modele są wyposażone, odpowiednio filtr kartuszowy i piaskowy. Są one dostępne w różnych wymiarach i kształtach: owalnych i okrągłych. Warto podkreślić, że modele Altantis w kształcie owalnym osiągają wymiary do 10 metrów długości.

Baseny w kształcie owalnym, o których mówiliśmy do tej pory, wymagają instalacji bocznych podpórek do konstrukcji, które przypominają nóżki, umieszczonych na dłuższym boku, żeby zwiększyć solidność konstrukcji. Baseny Gre stworzyły swój wyłączny system, który oferuje baseny bez podpórek; takie modele możemy znaleźć w serii Haiti. Ten system wymaga wykopania dołu, dość płytkiego; ale rezultat jest wart wysiłku, ponieważ zmniejsza to przestrzeń zajmowaną przez instalację i poprawia jej estetykę. Seria Varadero jest oparta na tym samym systemie; te modele są wyjątkowe ponieważ mają kształt ósemki, co sprawia że są bardzo oryginalne.

Ze swojej strony seria Teneryfa dysponuje modelami o 90 cm wysokości, które mają bardzo prostą konstrukcję, co również pozwala na redukcję kosztów oraz sprawia, że są bardziej interesującą opcją, jeżeli mają być używane przez dzieci. Dostępne w kształcie okrągłym o średnicy od 350 do 450 cm.

W sekcji Gre na zamówienie znajdziesz duża część opisanych wcześniej modeli z tą korzyścią, że można dostosować zamówienie do indywidualnych potrzeb. Tym samym możesz wybrać, czy chcesz nabyć sam basen, czy też dodać drabinkę lub filtr. Ta opcja jest szczególnie zalecana, jeżeli masz już w posiadaniu niektóre akcesoria, co pozwoli na zaoszczędzenie pieniędzy i kupno tylko tego, co jest potrzebne.

Nasz dział obsługi klienta jest do dyspozycji, aby rozwiewać wątpliwości i doradzać; można zadzwonić i zapytać, bez żadnych zobowiązań. Przyszedł moment, żeby zobaczyć, dlaczego jesteśmy jedną z najważniejszych firm w sektorze.

Średnia ocena klientów 4,8 na 5 w 1002 opinie (Opinie naszych klientów przetłumaczone na język polski)
   Basen Gre Mauritius 350x132 KITPR358WO - Upgrade:Filtr 6 m3/h i Folia 40/100 - Akcesoria:E-Plus (E-Kit + Odkurzacz do basenu)
   Odkurzacze basenowe na baterie Premium Gre VCB50
 ESTRELLA (MONREAL DEL LLANO) el 28/11/2023 ... "Obsługa była perfekcyjna było małe nieporozumienie z transportem ale można było to skorygować jak narazie aż nie będzie zmontowane nie będę wiedziała czy będe jeszcze bardziej zadowolona"
   Basen Gre Bora Bora 300x120 KITPR303 - Akcesoria:Brak
 ANTONIO (GRANADA) el 15/10/2023 ... "Wszystko poprawnie. Bardzo dobrze."
   Basen Gre Granada 610x375x132 KITPROV618GF - Akcesoria:E-Kit (Pokrywa + Blue Check)
   Odkurzacze basenowe na baterie Premium Gre VCB50
 MARIA (CAIMARI) el 26/07/2023 ... ""
   Piscina Wet 300x120 KIT300QWET - Accesorios:E-Plus (E-Kit + Limpiafondos)
 GERALD (RIANTEC) el 24/07/2023 ... "Bardzo dobrze, świetna dostawa, świetny produkt, dobra robota."
   Basen Gre Atlantis 915x470x132 KITPROV918 - Akcesoria:Brak
   Odkurzacze basenowe na baterie Premium Gre VCB50
 SARA (AMARANTE) el 21/07/2023 ... "Jeśli chodzi o zakup, obsługę i szybkość to polecam na 100%. Jeśli chodzi o osobę która dostarczyła strasznie."