Basen Kompozytowy Gre 410x124 KPCO41
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Basen Kompozytowy Gre 410x124 KPCO41

Basen Kompozytowy Gre 410x124 cm z numerem referencyjnym KPCO41, z filtrem piaskowym i drabinką. Gwarancja minimalnej ceny!

26 139,00 zł

26 139,00 zł Netto

check Produkt dostępny
Skontaktuj się z nami i uzyskaj indywidualny budżet

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymania odpowiedzi na zadane zapytanie.

Odpowiedzialny: EYAROC COMPANY SL, Cel: nawiązanie relacji biznesowej z użytkownikiem. Legitymacja: Odbiorcy zgody: Dane nie będą przekazywane osobom trzecim, Prawa: Dostęp, poprawianie i usuwanie danych, a także inne prawa, jak wyjaśniono w dodatkowych informacjach na dole strony.
Kup teraz i otrzymaj swój produkt Śr 23 i Pt 1 Sierpnia.
Co to znaczy, że produkt jest dostępny do rezerwacji? +info
Koszty wysyłki GRATIS
KPCO41
Basen Gre z serii Kompozytowej o wymiarach 410 x 124 cm jest wykonany z najnowocześniejszego materiału, bardzo wytrzymałej mieszanki żywicy i drewna, nie gnije, nie odpryskuje i nie wymaga konserwacji.

Charakterystyki:
Producent: Baseny Gre.
Kształt: Ośmioboczny.
Wymiary Zewnętrzne: 410 x 124 cm (średnica x wysokość).
Wymiary Wewnętrzne: 366 x 121 cm (średnica x wysokość).
Niezbędna Przestrzeń: 450 x 450 cm (długość x szerokość).
Objętość: 11.000 litrów.
Gwarancja: 5 lat na konstrukcję kompozytową (rozszerzona gwarancja oferowana przez producenta) i 2 lata na pozostałe elementy.
Opakowanie: Jest wysyłany w paletach o wadze 705 Kg.

Ekwipunek:
Ściana: Panele kompozytowe 36mm. Kompozyt to bardzo wytrzymały materiał syntetyczny, którego odcienie imitują drewno i nie wymagają żadnych zabiegów konserwacyjnych.
Profile: Posiada pionowe profile aluminiowe, które nadają mu eleganckiego wykończenia oraz poziome profile kompozytowe o szerokości 26 cm.
Elementy Ochronne: Aluminiowe ochraniacze na górne kąty, które oprócz ochrony oferują elegancki wygląd.
Folia Basenowa: Wysokiej jakości PVC w kolorze szarym 60/100. Zabieg anty-ultrafioletowy (opóźnia starzenie się PVC). Folia basenowa mocowana jest z boku profilu kompozytowego, system ten umożliwia łatwą wymianę.
Oczyszczalnia: Filtr piaskowy 4 m3/h i zawór 5-drożny. Jest to model FS320 i ma moc 180 W / 0,24 KM. Średnica zbiornika 320 mm. Zawiera niezbędny piasek.
Skimmer: Skimmer z szerokim otworem i zawór zwrotny w kolorze ciemnoszarym, model SK101G.
Węże: 2 węże o 38 mm średnicy i 4,5 metrach długości.
Drabinka: 4-stopniowe schody kompozytowe na zewnątrz z 3 szczeblami ze stali nierdzewnej dla wnętrza.
Mata: Mata poliestrowa 110 g/m2.

Wyposażenie opcjonalne:
E-Kit: Teraz możesz opcjonalnie wybrać swój basen z pakietem E-KIT po obniżonej cenie. Zestaw składa się z pokrywy letniej, pokrywy zimowej i Blue Check za pomocą którego można analizować jakość wody.
Oświetlenie: Wybierz ten pakiet, aby dodać projektor LED o numerze referencyjnym PLWPB wraz z basenem, oszczędzając na MSRP (sugerowanej cenie detalicznej). Podczas montażu wykrojnik zawsze będzie wykonany na tej samej wysokości co zawór zwrotny, ponieważ w innej pozycji znajdują się linki wzmacniające, które uniemożliwiają wykonanie otworu i utrzymanie stabilność konstrukcji.
Odkurzacz: Wybierz ten pakiet, aby dodać odkurzacz robot Gre na baterie model RBR60 wraz z basenem, oszczędzając na MSRP (sugerowanej cenie detalicznej).

Instalacja:
 - Może być umieszczony nad ziemią, może być częściowo zakopany lub wkopany w ziemię.
 - Może być zainstalowany na każdym gładkim, twardym i całkowicie równym podłożu. Platforma betonowa nie jest obowiązkowa, chociaż jest wysoce zalecana. WAŻNE! Beton musi mieć masę 350 kg/m3 (znormalizowany C125 430).
 - Należy użyć maty (w zestawie).
 - System mocowania: nie wymaga żadnego mocowania do podłoża. Nie należy go przykręcać.

Basen Kompozytowy Gre 410x124 KPCO41
Warranty Extended to Four YearsBaseny Gre są poddane legalnej gwarancji, zdefiniowanej w Ustawie o Prawach Konsumenta, 2 lata od daty zakupu i zgodnej z jego warunkami. Przypominamy, że aby gwarancja mogła być zastosowana, należy okazać dokument potwierdzający zakup i/lub odbiór produktu.

Manufaktura Gre nadaje dodatkowo 3-letnią gwarancję producenta na ten model basenu, to znaczy łącznie 5 lata, wyłącznie w odniesieniu do metalowych części konstrukcji basenu. Owa dodatkowa gwarancja sprzedaży nie wpłynie na prawa konsumenta przewidziane w gwarancji prawnej.

Pozostają wyłączone z obydwu gwarancji:
- Folia (Liner P.V.C.) w przypadku demontażu i ponownego montażu basenu;
- Plamy lub przebarwienia, które mogą pojawić się na folii, wynikające z jej zużycia;
- Uszkodzenia basenu wynikająca ze złego przygotowania terenu, na którym ten się znajduje.
- Uszkodzenia basenu wynikające z zakopania w ziemi.
- Jakiekolwiek uszkodzenie basenu wynikające z jego nieprawidłowego użytkowania, niezgodnie z instrukcją obsługi.

Również pozostają wykluczone z dodatkowej gwarancji producenta wszystkie części plastikowe, to znaczy- Liner lub pokrywa
- Nakładki
Średnia ocena klientów 4,9 na 5 w 11 opinie (Opinie naszych klientów przetłumaczone na język polski)
   ERIC (SERIGNAN) el 19/12/2023 ... "czekam aby zainstalować... paleta dotarła w dobrym stanie, szybka dostawa, wasi telefoniści pomogli mi bardzo dobrze przy wyborze basenu"
   SANDRA (ESPOSENDE) el 16/02/2023 ... "Zamówienie dotarło bardzo szybko. Dostawa była bez problemowa i z bardzo miłym personelem. Basen jest świetny i już jest zmontowany :-). Bardzo dziękuje."
   GERALD (LA LONDE LES MAURES) el 30/06/2022 ... " Wysyłka zgodnie z uzgodnionym czasem dostawy. Pozostało jeszcze tylko zmontować basen."
   FREDERIC (BEAUMES DE VENISE) el 08/06/2021 ... "Świetnie od początku do końca. Brawo i dziękuje za wszystko."
   SIMONE (VALSOLDA) el 05/03/2021 ... "Świetny serwis"
   LUC (ARCACHON) el 01/03/2021 ... "perfekcyjnie dotrzymany termin, dostawa perfekcyjna, treść zobaczę w ciągu najbliższych kilku tygodni bo nie planowałem tak szybko otrzymać, a grunt nie jest jeszcze przygotowany."
   BRIGITTE (VALLAURIS) el 08/02/2021 ... "Wszystko poszło dobrze i obsługa (pani z lekkim akcentem) która była przy telefonie pare razy pomogała mi"
   SANTI (ALBATÀRREC) el 21/01/2021 ... "Obsługa była doskonała, muszę powiedzieć, że spodziewałem się wysyłki na marzec lub kwiecień ze względu na brak zapasów, ale lepiej przed haha, polecę bez wątpienia dziękuję i do następnego."
   PATRICE (ETAULES) el 04/05/2020 ... "Dzień dobry, gdybyśmy zignorowali opóźnienie spowodowane covidem, wszystko byłoby prawie idealne. W momencie dostawy brakowało folii. Na szczęście szybko zareagowali i szybko wysłali. Dzisiaj zakończyłem instalację i wszystko poszło dobrze. Jesteśmy zadowoleni z efektu końcowego. Pozdrowienia."
   HANS (RASTATT) el 07/07/2019 ... "Węże plastikowe należy wymienić na węże gumowe, ponieważ węże plastikowe nie uszczelniają."
   MATTHIAS (MORITZBURG) el 10/04/2019 ... "Bardzo dobry sklep internetowy z kompetentną i przyjazną obsługą. Nawet przy najmniejszych problemach od razu Ci pomogą. Dzięki i jeszcze raz w dowolnym momencie."