Baseny Drewniane Sunbay

Baseny Drewniane Sunbay

Baseny Drewniane Sunbay to baseny z drewna sosnowego z Francji impregnowane ciśnieniowo. Bardzo wysoka jakość wszystkich dodatków.

W kolekcji Baseny Drewniane Sunbay znajdziemy baseny ze 100% drewnianą strukturą, która prezentuje doskonałe wykończenia. Wykonany z impregnowanego drewna sosnowego, aby zagwarantować długą żywotność produktu.

Baseny Drewniane Sunbay o drewnianej konstrukcji

Baseny Drewniane Sunbay firmy Gre to nowość w dziale basenów drewnianych firmy Gre, jednej z wiodących marek w branży. Produkt o rewelacyjnym wyglądzie, który pozwoli nam mieć własny basen w ogrodzie naszego domu, by cieszyć się nim latem.

Baseny Drewniane Sunbay


Konstrukcja basenu wykonana jest z francuskiego drewna sosnowego, które jest poddawane obróbce IV autoklawem, mającym na celu ochronę elementów stykających się z gleba lub świeża woda narażona na ciągłe działanie wilgoci. Obróbka zabezpieczająca drewno przed atakiem owadów i gniciem przez długi czas.

Drewno posiada certyfikaty jakości FSC i PEFC pochodzenia. Te certyfikaty pozwalają nam wiedzieć, że kupujemy produkty z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Kupując produkty z tymi certyfikatami, upewniamy się, że nie zachęcamy do nielegalnego wyrębu i wylesiania przy naszym zakupie.

Asortyment basenów Sunbay, oprócz ich doskonałego wykończenia ze szlachetnych materiałów, obejmuje staranny dobór akcesoriów, które sprawiają, że obiekty te są produktem kompletnym i wysokiej jakości. Dla ułatwienia dostępu do basenu posiada od zewnątrz drewniane schody oraz wewnętrzne schody ze stali nierdzewnej. Jako system oczyszczania zawiera filtr piaskowy dostosowany do wymiarów instalacji, który pomoże nam utrzymać wodę w czystości i gotową do kąpieli.

W tej kolekcji mamy produkty w różnych rozmiarach. W okrągłym kształcie mamy sześciokątną strukturę o średnicy 412 cm i wysokości 119 cm na zewnątrz, a ośmiokątną konstrukcję o większej pojemności instalacji o średnicy 511 cm i wysokości 124 cm na zewnątrz. W owalnym kształcie mamy modele o wydłużonej ośmiokątnej strukturze o długościach od 436 cm do 637 cm długości zewnętrznej.

Ma prostą metodę montażu , po prostu dopasowując rowki i zaczepy belek. W wydłużonych modelach mają metalowe przypory, które są doskonale zintegrowane z konstrukcją. Przypory, które prezentuje, ledwo wystają z boków, oszczędzając miejsce i prezentując prosty i stylowy design, bardzo elegancki do ogrodu. W przypadku modeli wydłużonych wymagany jest montaż małej płyty betonowej o grubości 15 cm w celu zakotwienia przypór.

Kolejną wielką zaletą tego produktu jest to, że prezentuje on dużą wszechstronność, ponieważ można je instalować zarówno nad ziemią, jako częściowo wkopane, jak i wkopane, umożliwiając dostosowanie się do ogrodu, aby wyglądał jak najlepiej.

Rewelacyjny produkt, do odkrycia którego zapraszamy w naszym katalogu online.