Baseny Gre Madagaskar Wkopywane

Baseny Gre Madagaskar Wkopywane

Seria Baseny Gre Madagaskar wkopywane to baseny o wysokości 150 cm w zestawie z filtrem piaskowym 10m³/h i drabinką.

Baseny Gre Madagaskar wkopywane to instalacje basenowe o 150 cm wysokości ze stalową konstrukcją podobną do tej, której używa się w basenach kanadyjskich, ale pozwalającą na instalację basenu w podłożu. System o sprawdzonej skuteczności, który nam dostarczy w pełni funkcjonalną instalację o znacznych oszczędnościach w porównaniu do innych rozwiązań konstrukcyjnych związanych z budową basenu wkopywanego.

Baseny Gre Madagaskar wkopywane o 150 cm wysokości

Baseny Gre Madagaskar wkopywane sprawią, że będziesz mógł/mogła posiadać w swoim ogrodzie basen wkopywany w sposób łatwy i tani. Te modele mają naprawdę prosty system instalacji, do której można przystąpić od razu po przeprowadzeniu prac budowlanych związanych z wykopaniem i przygotowaniem terenu pod basen, który może być gotowy w przeciągu dwóch dni.

Baseny Gre Madagaskar Wkopywane


W serii baseny Gre Madagaskar wkopywane modele mają 150 cm wysokości. Są one dostępne w kształcie okrągłym o średnicy 420 cm. W kształcie owalnym oferowane są następujące wymiary: 500 cm x 300 cm (długość na szerokość), 600 cm x 320 cm, 700 cm x 320 cm i 800 cm x 400 cm.

Liner tych basenów o 150 cm wysokości ma grubość 75/100 i jest wyposażony w ochronę przed promieniami ultrafioletowymi, która opóźnia proces starzenia PCV. Dodatkowe zabezpieczenie stanowi będąca również na wyposażeniu mata pod basen.

W cenie tych basenów wkopywanych jest zawarty system oczyszczania, który, we wszystkich modelach z tej linii, składa się z filtru piaskowego z natężeniem przepływu w kategorii 10 m3/h. Ponadto posiadają one drabinkę Standar o 4 pionowo usytuowanych szczeblach i pionowej poręczy, która zajmuje mało miejsca i daje wygodny dostęp do kąpieli.

Dodatkową możliwośią, jest opcja zamiany drabinki Standar na drabinkę Ladder o trzech szczeblach, ma bardziej ergonomiczną poręcz, która towarzyszy kąpiącemu się na ścieżce dostępu do basenu przy wejściu i wyjściu z basenu.

Baseny Gre Madagaskar posiadają konstrukcję ze stali, która jest przesyłana w częściach, celem łatwego montażu. Na tej konstrukcji opiera się liner, będący częścią odpowiadającą za utrzymanie wody w basenie. System konstrukcji o sprawdzonej efektywności pozwoli nam na posiadanie w pełni funkcjonalnej instalacji basenowej, szybko i ze znacznymi oszczędnościami w porównaniu do innych rozwiązań konstrukcyjnych, jak te z użyciem betonu lub włókna.

Do zainstalowania basenu wkopywanego niezbędne jest wykopanie dołu i dostosowanie podłoża, wylewając beton. Modele owalne dodatkowo wymagają wzniesienia niedużego muru. Arkusz stali będący częścią konstrukcji jest w pełni chroniony, na skutek procesów galwanizacji, fosfatowania i gruntowania.

Te instalacje pochodzą od marki Gre czołowego producenta basenów kanadyjskich o międzynarodowym prestiżu. Gre, jak zawsze, jest marką dążącą do bezpieczeństwa i jakości swoich produktów. Ich baseny są projektowane i produkowane w Unii Europejskiej, spełniając wszystkie wymagania bezpieczeństwa w procesie produkcji i użytkowania.

Wyłącznie na basenkanadyjski.pl oferujemy baseny wkopywane o kształcie owalnym o wymiarach 915 cm długości na 470 cm szerokości, wyposażone w filtr piaskowy i drabinki. Dużych rozmiarów model, który posiada wszystko co niezbędne, aby wraz z rodziną i przyjaciółmi cieszyć się w pełni funkcjonalnym basenem wkopywanym.

Średnia ocena klientów 4,9 na 5 w 37 opinie (Opinie naszych klientów przetłumaczone na język polski)
   Basen Gre Wkopywany Madagaskar 600x320x150 KPEOV6059 - Drabinka: Standardowa z 4 stopniami - Oświetlenie:Tak (2 Światła LED PLREB) - Akcesoria:Nie
 ARENE (LOIU) el 20/06/2024 ... "Szybka dostawa i bardzo dobra obsługa przez telefon i WhatsApp."
   Kołowrotek do basenów wkopywanych Gre 90171
   Basen Gre Wkopywany Madagaskar 800x400x150 KPEOV8059 - Drabinka: Łatwy 3 stopniowy dostęp - Oświetlenie:Nie - Akcesoria:Pokrywa na lato + Robot
 GEMMA (SAN JUAN DE PALUEZAS) el 24/04/2024 ... "Bardzo dobrze, pomagają we wszystkim .... Muszę go tylko zamontować i cieszyć się nim!!!!"
   Basen Gre Wkopywany Madagaskar 700x320x150 KPEOV7059 - Drabinka: Standardowa z 4 stopniami - Oświetlenie:Nie - Akcesoria:Pokrywa na lato + Robot
 VITOR (CHAVES) el 07/03/2024 ... "Top"
   Osłony izotermiczne do basenów wkopywanych Gre - Owalny - 795x395 cm CVPE800
   Basen Gre Wkopywany Madagaskar 800x400x150 KPEOV8059 - Drabinka: Łatwy 3 stopniowy dostęp - Oświetlenie:Tak (2 Światła LED PLREB) - Akcesoria:Nie
 MOISÉS (LAGRANDA) el 29/02/2024 ... "Szybka i kompletna dostawa."
   Basen Gre Wkopywany Madagaskar 600x320x150 KPEOV6059 - Drabinka: Standardowa z 4 stopniami - Oświetlenie:Nie - Akcesoria:Nie
 SUSANA (PALHAIS) el 11/07/2023 ... "Wszystko poszło bardzo dobrze. Dobra obsługa. Świetny produky"