Baseny Naturalis

Baseny Naturalis

Baseny Naturalis to baseny betonowe z wykończeniami ze sztucznego drewna. Wysyłka w częściach obniża koszty produkcji.

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Baseny Naturalis to baseny zaprojektowane z myślą o estetyce wykończenia drewna, ale bez żadnych jego wad. Osiągnięto to dzięki konstrukcji z bardzo wytrzymałych i trwałych płyt betonowych, na które zastosowano masowe wybarwienie dające wykończenie imitujące drewno w bardzo udany sposób.

Baseny Naturalis z betonowymi korpusami o estetyce drewnianej

Baseny Naturalis

Baseny Naturalis mają konstrukcję podobną do innych basenów kanadyjskich, ale mają tę zaletę, że są wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, które są trwałe. Konstrukcja tych modeli zawiera wytrzymałe płyty betonowe, które szybko tworzą solidną i trwałą konstrukcję. Uzupełnieniem tej konstrukcji jest gruba folia basenowa tworząca nieckę basenu. Bez wątpienia jest to innowacyjny produkt o wspaniałych właściwościach.

Jego dekoracja imitująca drewno zapewnia nam eleganckie wykończenie ogrodu, ale bez wad drewna. Przy minimalnej konserwacji uzyskasz instalację z najlepszą dekoracją w swoim ogrodzie. Nie będziemy musieli martwić się atakiem wilgoci ani owadami atakującymi drewno, gdyż beton jest odporny na zamarzanie i rozmrażanie.

Baseny Naturalis są przeznaczone do montaż w ogrodzie w sposób częściowo zakopany. W zależności od modelu należy je częściowo zakopać na głębokości co najmniej 40–50 cm. Dzięki dużej odporności materiałów mogą być instalowane również wkopane.

Po wykonaniu wykopu i małej betonowej posadzki, na której ma być zainstalowany basen, proces budowy tych modeli pozwala na ich montaż w zaledwie dwa dni. Oferując nam łatwe, szybkie i solidne wykończenie dzięki prostemu systemowi konstrukcyjnemu, podobnemu do innych basenów kanadyjskich.

Baseny Naturalis są dostępne w różnych rozmiarach z prostokątnymi, zaokrąglonymi i owalnymi kształtami, co pozwala im dostosować się do różnorodnych przestrzeni. Baseny prostokątne Naturalis są naprawdę wyjątkowe wśród modeli istniejących na rynku. Ten typ konstrukcji można osiągnąć tylko za pomocą konstrukcji wystarczająco odpornej, aby wytrzymać ciśnienie wody. Żaden z basenów z tej serii nie ma przypór ani wsporników wystających z boków, co jest normalne w przypadku pozostałych basenów kanadyjskich o podobnych właściwościach.

W zaokrąglonym kształcie mamy do czynienia z dziesięciokątną strukturą o dziesięciu bokach. W owalnym kształcie mamy konstrukcję podobną do prostokątnej, ale w rogach mają fazę, która czyni ją bardziej estetyczną i sprzyja dostępowi do basenu.

Jako system oczyszczania baseny te są wyposażone w skimmer filtrujący napędzany pompą wodną. Ten skimmer filtrujący posiada wkład o dużej powierzchni filtrującej i dużej drobnoziarnistości, która pozwala zatrzymać większość zanieczyszczeń w wodzie. Woda jest przepuszczana przez system oczyszczania za pomocą pompy wodnej, tworząc bardzo prosty i funkcjonalny system oczyszczania.

Te baseny są wyposażone w folię basenową 75/100 mikronów, o dużej grubości, która, podobnie jak jej konstrukcja, ma trwać. Dodatkowo masz możliwość wyboru dekoracji liniowej spośród wielu opcji, dzięki czemu możemy wybrać wykończenie w innym kolorze lub zawsze eleganckie w imitacji płytki.

Ponadto ma dużą liczbę detali, od zewnętrznej drabinki i drabinki ułatwiającej dostęp do basenu, po gobeliny w tle, które mają czystą podstawę, która chroni folię przed możliwymi przebiciami. Efektem jest nowy basen, który pozwoli nam cieszyć się kąpielą w naszym ogrodzie przez długie lata.