Baseny Sunbay

Baseny Sunbay

Baseny Sunbay to wysokiej jakość baseny drewnianej. Elegancki krój, do dyspozycji modele naziemne, częściowo lub całkowicie wkopywane w ogrodzie.

Baseny Sunbay to doskonałe obiekty kąpielowe wykonane z drewna o wielkiej elegancji i jakości. Kanadyjski basen drewniany, który można zainstalować zarówno na powierzchni, jak i pół wkopany lub wkopany w ogrodzie.

Baseny Sunbay, najlepszy drewniany basen

Baseny Sunbay

Baseny Sunbay zapewniają nam kompletną instalację prywatnego basenu w naszym ogrodzie z elegancją i nośnością, którą może przekazać tylko prawdziwe drewno. Trwały basen, który pozwoli nam cieszyć się latem we własnym ogrodzie ze wszystkimi wygodami.

Baseny Sunbay niewątpliwie wyróżniają się staranną estetyką, która pozwala nam mieć w naszym ogrodzie elegancki drewniany basen. Posiadają bardzo staranne dodatki jak schody wykonane z drewna z eleganckim i funkcjonalnym dostępem, które zapewniają nam wygodny dostęp do wody. Wewnątrz posiada stalową drabinkę z poręczami, która ułatwia wyjście z instalacji. Dodatkowo posiadają folię o szerokiej grubości, która w połączeniu z zawartą w niej matą ochronną na podłogę zapewniają dużą trwałość.

Konstrukcja basenu wykonana jest z drewna sosny zwyczajnej, do której zastosowano IV autoklaw, aby zagwarantować dużą trwałość materiału przy niewielkiej konserwacji. Obróbka w autoklawie odkurza materiał, usuwając powietrze i wilgoć z porów drewna. Następnie pory wypełniane są żywicą, dzięki czemu nie są one atakowane przez wilgoć lub owady. Dzięki tej wymagającej obróbce drewno ma 10-letnią gwarancję na atak owadów i gnicie.

Drewno posiada plomby FSC i PEFC, które zapewniają nam jego pochodzenie i wydobycie przy zachowaniu wysokich standardów wymagań, które gwarantują trwałość europejskich lasów.

Te modele są bardzo kompletnie wyposażone zaprojektowane tak, aby cieszyć się basenami od pierwszej chwili. Licząc na system oczyszczania składający się z filtra piaskowego, który pozwala im szybko i wygodnie wykonywać zadania związane z utrzymaniem wody.

Gama, która charakteryzuje się dużą wszechstronnością, która pozwala na dostosowanie go do wszystkich typów ogrodów dzięki szerokiej gamie dostępnych rozmiarów i możliwości montażu zarówno powierzchniowego, jak i częściowo wkopanego.