Baseny WET

Baseny WET

Baseny WET to najlepsze baseny stalowe w najniższej cenie. Skorzystaj z okazji i kup model ze stali taniej niż myślisz.

Baseny WET to jedna z najtańszych opcji zakupu stalowego basenu do twojego ogrodu. Bez rezygnowania z jakości oferowanej przez znane marki możemy mieć w naszym domu trwały prywatny basen w naprawdę wyjątkowej cenie.

Baseny WET, najtańsze modele stalowe

Baseny WET

Baseny WET to linia modeli stalowych wyprodukowanych w Hiszpanii o bardzo korzystnych cenach. Możemy w niej znaleźć baseny okrągłe o 120 cm wysokosci i o wymiarach od 300 cm średnicy w najmniejszym modelu do 350 cm średnicy. Jednocześnie w kształcie owalnym dostępne są instalacje basenowe o 500 cm długości na 350 cm szerokości, wszystkie z wykończeniami całość wykończona białą galwanizowaną stalą w kolorze białym. Pełna oferta do zaspokojenia wszystkich potrzeb, w najniższej cenie.

Baseny WET oferują bardzo niskie ceny, bez rezygnowania z jakości. Dowodem na to jest dwuletnia gwarancja. W dodatku, dostępne są części zamienne, aby konserwować instalację basenową i przedłużyć czas jej użytkowania.

Te baseny mają system oczyszczania dostosowany do potrzeb każdego modelu. Tym samym możemy znaleźć instalacje wyposażone w tani filtr kartuszowy, adekwatny do modeli o mniejszych wymiarach, lub w filtr piaskowy, szczególnie polecany do oczyszczania większych ilości wody, jak w modelach owalnych 500x350 cm. Systemy te są starannie dobrane, aby móc realizować wszystkie czynności związane z utrzymywaniem basenu bez potrzeby podnoszenia ceny zakupu.

Są sprzedawane jako marka własna jednego z największych producentów hiszpańskich wyspecjalizowanych w sektorze. Celem tej serii jest oferowanie jeszcze niższych cen na rynku basenów kanadyjskich, które prowadzi, bez wątpienia, do przełomowych cen. Ta gama jeszcze bardziej obniża ceny, dając możliwość zakupu stalowych basenów za mniej niż myślisz. Prawdziwa nowość na rynku, której nie możesz przegapić.

Każdego dnia oferujemy najlepsze baseny w najlepszych cenach. Kup wygodnie instalację basenową do przydomowego ogrodu w najniższej cenie, którą znajdziesz wyłącznie w naszym godnym zaufania specjalistycznym sklepie internetowym.

Średnia ocena klientów 4,9 na 5 w 21 opinie (Opinie naszych klientów przetłumaczone na język polski)
   Basen Ogrodowy Wet 300x120 KIT300QWET - Akcesoria:E-Kit (Pokrywa + Blue Check)
   Okrągłe maty podłogowe Gre - Wybierz rozmiar swojego basenu:350 cm MPR350
 EDURNE (ANDOAIN) el 22/04/2024 ... "Szybka obsługa, godna polecenia, przedmioty dobrze zapakowane. Zawartość dotarła w dobrym stanie, ale jeszcze nie zmontowaliśmy basenu."
   Basen Gre Wet Drewno 300x120 KIT300WQGRE - Akcesoria:Brak
 ABEL (AVINYÓ) el 17/04/2024 ... "BRAK PROBLEMU"
   Basen Gre Wet 500x300x120 KIT500QGRE - Akcesoria:Brak
 MARCO (VILA NOVA DE CERVEIRA) el 18/03/2024 ... "Nienaganna obsługa przez telefon, doskonała rozwaga i umiejętność informowania o statusie zamówienia."
   Basen Gre Wet Drewno 500x300x120 KIT500WQGRE - Akcesoria:E-Plus (E-Kit + Mata + Robot)
 ISABEL (MEMBRILLA) el 14/03/2024 ... ""
   Basen Gre Wet Drewno 500x300x120 KIT500WQGRE - Akcesoria:Brak
 FERNANDO (MANACOR) el 08/03/2024 ... " Dotarł, w porządku, trochę otarć, nic więcej rozpakuję go za miesiąc W oczekiwaniu na recenzję Pozdrowienia"