Odkurzacz do Basenu Bezprzewodowy

Odkurzacz do Basenu Bezprzewodowy

Odkurzacz do basenu bezprzewodowy działa niezależnie od systemu oczyszczania, przez co ma doskonałą swobodę.

Kup odkurzacz do basenu bezprzewodowy i zapomnij o kablach! Wyczyść twój basen w sposób wygodny i prosty, z całkowitą swobodą ruchu.

Odkurzacz do basenu bezprzewodowy, specjalistyczne maszyny do czyszczenia basenu

Celem uniknięcia nagromadzenia resztek i osadu na dnie basenu potrzebna jest pomoc odkurzacza do basenu. Zastosowanie go przyczynia się do usunięcia zanieczyszczeń i elementów nieaktywnych, których nie oczyścił system filtracji, albo chlor ich całkowicie nie rozpuścił. W obydwu przypadkach należy odkurzacza używać co pewien okres, aby wessać błoto i ziarnka piasku, które mogły odłożyć się na dnie. Ta praktyka pozwala na ułatwienie czynności związanych z oczyszczaniem wody oszczędzając czas i wysiłek oraz pozwalając na utrzymanie czystej i przejrzystej wody. Do tych korzyści należy dodać niską cenę odkurzacza.

Odkurzacz do Basenu BezprzewodowyOdkurzacz bezprzewodowy to specjalna maszyna do sprzątania basenu, która nie potrzebuje żadnego podłączenia do prądu, ani nawet do filtra piaskowego.

Odkurzacze działają niezależnie dzięki systemowi ładowalnych baterii, w który są wyposażone. Wystarczy naładować go przed użyciem, tak jak telefon komórkowy. Można używać odkurzacza posługując się jego własnym uchwytem, albo za pomocą kija. Mowa o niezależnym sprzęcie do absorbcji, działającym na baterie z zamontowanymi filtrami i wyjmowanym zbiornikiem. Długość działania oraz różnice w filtrach zależą wyłącznie od wybranego przez nas modelu. Weźmy na przykład model Catfish 7,5 m3/h 4853, który może działać przez 45 minut oraz zawiera, poza ładowarką do baterii, filtr na duże cząsteczki i dwa filtry na małe.

Odkurzacz do basenu bezprzewodowy został stworzony w odpowiedzi na liczne niedogodności, które dotknęły wielu użytkowników basenów, związane z dostępem do źródła energii i niewygodnymi kablami.

Dużo osób dysponuje terenem odizolowanym i oddalonym, do którego nie dociera prąd, albo też ich basen jest usytuowany daleko od źródła prądu. Mając ten typ odkurzacza unikamy rozwijania kolejnych metrów kabli przez całą naszą posesję oraz szukania przedłużaczy w przypadku gdy przewód nie jest wystarczający długi. Ponadto, zdarzyło się kiedyś, że ktoś z twojej rodziny, przyjaciół, albo ty sam/sama potknął się o kabel przechodzący przez podwórze? Odkurzacz do basenu bezprzewodowy naprawdę oznacza dużą korzyść w momencie sprzątania basenu, uwalniając nas od nagromadzonych kabli, które utrudniają to potrzebne, odwdzięczające się później, zadanie. Został zaprojektowany, aby móc się nim łatwo posługiwać, dlatego też ma wygodne wymiary, jest ergonomiczny i lekki, aby ułatwić nam
To znakomite rozwiązanie do basenów z filtrem kartuszowym, którego moc nie pozwala na wyeliminowanie wszystkich zanieczyszczeń wody, oraz kiedy potrzebujemy dodatkowej pomocy do higieny wody, ponieważ odkurzacz bezprzewodowy może dostać się do drabinek i pozostałych kątów, gdzie nie dosięga automatyczny odkurzacz do basenu. Odkurzacza bezprzewodowego używa się w basenach o małym i średnim rozmiarze.

Na basenkanadyjski.pl zapraszamy do odwiedzenia naszego internetowego asortymentu i wyboru odkurzacza, który najlepiej dopasuje się do twoich potrzeb i budżetu. Kup teraz, aby usunąć brud z twojego basenu łatwo, szybko i efektownie. Napisz, zadzwoń lub czatuj z naszym działem obsługi klienta, skontaktuj się z nami w celu rozwiania wszelkich wątpliwości i obaw, jakie mogą się pojawić.

Średnia ocena klientów 4,8 na 5 w 94 opinie (Opinie naszych klientów przetłumaczone na język polski)
   Wkład Wymienny do Robota na Baterie Gre CRBR75
   FEE-COMMISSION PAYPAL 2.5%
 FRANK (SCHMÖLLN) el 14/04/2024 ... "Szybka dostawa, część zamienna pasuje. DZIĘKUJE"
   Basen Kompozytowy Gre 410x124 KPCO41 - E-Kit:Tak (Pokrywa + Blue Check) - Oświetlenie:Nie - Odkurzacz do basenu:Nie
   Odkurzacze basenowe na baterie Premium Gre VCB50
 ERIC (SERIGNAN) el 19/12/2023 ... "czekam aby zainstalować... paleta dotarła w dobrym stanie, szybka dostawa, wasi telefoniści pomogli mi bardzo dobrze przy wyborze basenu"
   Basen Kompozytowy Gre 524x386x124 KPCOV52 - E-Kit:Nie - Oświetlenie:Nie - Odkurzacz do basenu:Nie
   Odkurzacze basenowe na baterie Premium Gre VCB50
 BERNARD (SAINT GEORGES SUR ALLIER) el 07/12/2023 ... "DOSTARCZONO BASEN OWALNY KP COV 52 I ODKURZACZ W PREZENCIE. CZEKAMY ABY MÓC ZMONTOWAĆ NA WIOSNĘ"
   Basen Gre Mauritius 350x132 KITPR358WO - Upgrade:Filtr 6 m3/h i Folia 40/100 - Akcesoria:E-Plus (E-Kit + Odkurzacz do basenu)
   Odkurzacze basenowe na baterie Premium Gre VCB50
 ESTRELLA (MONREAL DEL LLANO) el 28/11/2023 ... "Obsługa była perfekcyjna było małe nieporozumienie z transportem ale można było to skorygować jak narazie aż nie będzie zmontowane nie będę wiedziała czy będe jeszcze bardziej zadowolona"
   Basen Kompozytowy Gre 524x386x124 KPCOV52 - E-Kit:Nie - Oświetlenie:Nie - Odkurzacz do basenu:Nie
   Odkurzacze basenowe na baterie Premium Gre VCB50
 THIERRY (LA DESTROUSSE) el 27/11/2023 ... "zamówienie i dostawa zrobione z profesionalizmem, teraz tylko zmontować basen"