Dom

Dom

W kategorii dom możesz znaleźć artykuły, które sprawią, że twój dom będzie bardziej przytulny, od schodów strychowych przez antresole, po kominki.

W naszej sekcji Dom możesz znaleść akcesoria, które wyposażą Twój dom w najlepsze udogodnienia. Od elementów do zabawy na świeżym powietrzu, takich jak spa, materace i nadmuchiwane łodzie. Po przedmioty, które można mieć, takie jak chowane drabinki na strych lub piece na drewno.

Komplementy do domu, spa i wypoczynek na świeżym powietrzu.

Dla domu proponujemy Ci serię urządzeń, które sprawią, że będziesz cieszyć się swoim kątem jeszcze bardziej. Mamy pełną serię Spa gdzie można znaleźć od najtańszego sprzętu, takiego jak dmuchane wanny spa, po te o najwyższej wydajności, takie jak spa Gre.

Dom


Posiada również katalog produktów dla wypoczynku na świeżym powietrzu z materacami do basenów i pontonów, które z pewnością umilą nam wolny czas. Posiada różne akcesoria, od wygodnych i zawsze praktycznych mebli i nadmuchiwanych materacy po całkowicie chowane drabinki umożliwiające dostęp do strychów, które prawie nie zajmują miejsca lub zawsze przydatne piece na drewno.

Spa Pozwalają nam cieszyć się relaksującą kąpielą i mogą być używane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz domu. Mają systemy hydrauliczne z dyszami i strumieniami wody, które pozwalają nam na kąpiel z bąbelkami. W najbardziej zaawansowanych modelach posiadają systemy ogrzewania, które pomagają osiągnąć przyjemną temperaturę wody. Dostępne są różne rozmiary, które pozwalają mieć mniej lub więcej miejsc do korzystania z tych kąpieli. Posiada od pojedynczych modeli z pojedynczym siedzeniem po modele dla sześciu osób.

Dmuchane Spa Intex oferują nam ekonomiczne udogodnienia o doskonałym stosunku jakości do ceny. Modele te mają dysze i liczne wyloty pęcherzyków powietrza, aby zapewnić relaksującą kąpiel. Jako system oczyszczania zwykle zawierają prosty filtr kartuszowy.

Z drugiej strony Spa Gre Zazwyczaj mają one stalową konstrukcję pokrytą bardzo wytrzymałym tworzywem ABS, a wewnątrz akrylowy kadłub skonfigurowany w różnych ergonomicznych kształtach, z kilkoma siedzeniami i leżakiem, na którym możemy odpocząć, obserwując pracę dysz i dysz nadmuchowych. Modele te mogą być wyposażone w system dezynfekcji ozonem, który umożliwia ich częste używanie, ponieważ zapobiega to stosowaniu dezynfekujących związków chemicznych, które mogą być szkodliwe podczas ciągłego użytkowania.

Do wypoczynku na świeżym powietrzu posiada materace dla basenów aby wygodnie położyć się w ogrodzie, posiada również gigantyczne dmuchańce z zabawnymi i oryginalnymi wzorami, które można podziwiać w basenie. Aby wypoczywać poza domem, możesz kupić pontony które są w szerokiej gamie wymiarów, które w wielu przypadkach możemy wyposażyć w mały silnik elektryczny do ich napędzania. Posiada również nadmuchiwane kajaki z jednym lub kilkoma siedzeniami, aby rozpocząć przygodę.

Do wewnątrz posiada praktyczną gamę mebli dmuchanych z materacami i sofami w szerokiej gamie kształtów i rozmiarów. Idealne do szybkiego lub taniego umeblowania domu, a także udostępnienia ich, do powitania gości w domu.

Mamy też kilka ciekawych chowanych drabinek, które zajmują bardzo mało miejsca i są zwykle używane do wchodzenia na strych. Drabinki te po złożeniu prawie nie zajmują miejsca poza otworem dostępowym, co czyni je bardzo użytecznym, praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem.

Na sezon zimowy do Państwa dyspozycji oddajemy również szereg piece na drewno w nowoczesnym i eleganckim stylu inspirowane stylem piecy skandynawskich i nordyckich.