Kajaki

Kajaki

Kajaki pozwalają na tanie uprawianie ciekawego sportu na łonie natury. Teraz łatwo w twoim zasięgu.

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Na BasenKanadyjski.pl przedstawiamy jedną z nowości naszego katalogu, której żądało wielu naszych klientów. Oto nadmuchiwane kajaki, z którymi możesz mieć model do: wędkarstwa, wypoczynku lub długiej podróży.

Zostały zaprojektowane z dwoma siedzeniami i są w pełni wyposażone w dwie łopatki, pompkę powietrza i futerał do przenoszenia. Więc będziesz mieć wszystko w jednym miejscu.

Kajaki w najlepszej cenie do uprawiania twojego ulubionego sportu

Jeśli jest coś, co nas wyróżnia w naszym sklepie internetowym, to ze zawsze dostarczamy nowości na rynku w bardzo przystępnych cenach na każdą kieszeń, ponieważ jakość nie musi kłócić się z ceną. Z tego powodu chcemy, abyś znał nasz katalog w którym są dostępne kajaki i wszystkie jego modele, abyś mógł wybrać ten, który jest dla ciebie najlepszy.

Kajaki


Pierwszym z nowych modeli, które mamy w tym roku, jest nadmuchiwany kajak Zray Drift, który ma długość 428 cm i bardzo żywe kolory, które z pewnością pokochasz. Decydując się na tę opcję, masz gwarancję, że jest to produkt o doskonałych parametrach i komforcie. Został zaprojektowany z 3 komorami powietrznymi i technologią Full Drop Stitch, która zatrzymuje włókna poliestrowe między dwiema warstwami PVC w taki sposób, że po napompowaniu włókna rozciągają się, zapewniając maksymalną sztywność. Zawiera również dwa podnóżki.

Jeśli zaczynasz w tym sporcie, nie martw się, ponieważ jest też model dla ciebie. To jest St. Croix i jest dla ciebie idealny z kilku powodów. Z jednej strony jego małe wymiary 350x78x52 cm, z drugiej 3 komory powietrzne, co czyni go idealnym modelem dla początkujących. Ma nowoczesny i zabawny design, a także jest bardzo kompletny, ponieważ jest wyposażony w dwa wiosła, dwa nadmuchiwane siedzenia, pompkę i dwa kily.

Czy myślisz o zakupie takiego na długie podróże? Eksperci w tej dziedzinie znajdą w Nadmuchiwanym Kajaku Zray Tortuga swojego wielkiego sprzymierzeńca, ponieważ jest on bardzo stabilny i ma dużą długość na 400 cm. Oprócz pełnego pakietu w standardzie, zawiera również manometr, który zapewnia, że zawsze jest w doskonałym stanie podczas rejsu. Czy potrzebujesz więcej powodów, aby wybrać ten model?

Zobacz, jaką masz świetną opcję w modelu Tahiti, ponieważ ma przezroczyste panele w obszarze stołu, dzięki czemu możesz zobaczyć cuda dna morskiego podczas uprawiania ulubionego sportu. Czy nie wydaje się, że to prawdziwy cud, że możesz patrzyć na morze, gdy jesteś na jego szczycie? Ma podobne cechy do poprzedniego modelu, tylko ten przynosi bardzo nowoczesne, żywe i super zabawne kolory.

Jeśli twoja rodzina kocha ten sport, nie jest konieczne posiadanie kilku kajaków, ale z modelem Roatan będziecie mogli cieszyć się wami wszystkimi, ponieważ bardzo dobrze się trzyma, jest łatwy w przechowywaniu i transporcie oraz możesz używać zarówno do najnowszych, jak i najbardziej zaawansowanych. Jego wymiary 376x77x34 cm i wszystkie standardowe akcesoria, oprócz wskaźnika nacisku, podnóżka i dwóch regulowanych siedzeń, sprawiają, że jest to najbardziej odpowiedni produkt dla rodzin.

Na koniec chcemy, abyś poznał model Nassau, który został zaprojektowany z 3 komorami powietrznymi, ścianami z PVC, podstawą z technologią Drop Stitch, a także nylonową powłoką, która zapewnia jej odporność, wyjątkowa sztywność i stabilność. Może być używany zarówno przez jedną, jak i dwie osoby i jest wyposażony w standardowe opakowanie. To model najwyższej jakości i bardzo kompletny.

Przy tych wszystkich modelach, które właśnie zaprezentowaliśmy i które już masz do swojej dyspozycji, nie będzie łatwo wybrać, który z nich jest twoim ulubionym. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących tej gamy produktów, pamiętaj, że jesteśmy do twojej dyspozycji, aby pomóc ci wybrać najlepszy dla Ciebie model, zgodny z potrzebami i pasujący do twojej kieszeni.