Odkurzacze Basenowe Hydrauliczne

Odkurzacze Basenowe Hydrauliczne

Teraz masz do dyspozycji Odkurzacze Basenowe Hydrauliczne do czyszczenia dna.

Odkurzacze basenowe hydrauliczne, odkryj je w naszym katalogu, w którym oferujemy dużą różnorodność modeli wszystkich marek, w tym tak prestiżowych jak Polaris, Zodiac, Gre lub Astralpool, wszystkich będące liderami w tej dziedzinie. Te firmy są synonimem dobrej jakości.

Odkurzacze basenowe hydrauliczne: katalog ze wszystkimi markami

Odkurzacze hydrauliczne to sprzęt do czyszczenia, który zazwyczaj wymaga podłączenia do systemu oczyszczania, przez co można wykorzystać moc pompy od filtra do odkurzania zanieczyszczeń z dna basenu.

Odkurzacze Basenowe Hydrauliczne


Ten sprzęt posiada również inny pomysłowy mechanizm poruszania się. Jest on oparty na wahadle, napędzanym przez przepływający prąd wody, którY sprawia, że maszyna porusza się losowo po całym obszarze basenu i w konsekwencji, nie omija żadnego zakamarka. Aby uniknąć zablokowania odkurzacza, wiele modeli ma w górnej części obręcz, która chroni je zapobiegając przed zderzeniami ze schodami i innymi przeszkodami, jakie mogą stanąć na drodze. Modele o największej mocy, takie jak Zodiac T5 Duo mogą nawet czyścić ściany instalacji basenowych.

Do funkcjonowania tych odkurzaczy niezbędne jest dysponowanie w systemie oczyszczania pompą o wystarczającej mocy, do której podłącza się odkurzacz basenowy, tak aby mógł spełnić swoje funkcje. Wymagana moc pompy niezbędna do uruchomienia maszyny jest określona na każdym modelu odkurzacza.

Odkurzacze basenowe hydrauliczne ciśnieniowe posiadają potężną wydajność, do której wymagane jest zainstalowanie dodatkowej pompy wodnej w systemie oczyszczania basenu. W zamian oferują szybkie przemieszczenie się po basenie i potężną siłę ssania.

Mechanizm, którego najczęściej używają te odkurzacze basenowe hydrauliczne ciśnieniowe to efekt Venturi. Ten system pozwala na przekształcenie prądu wody w przepływ powietrza, przez co ten sprzęt jest używany do zbierania brudu, glonów i zanieczyszczeń, które odkładają się na dnie basenu i nie są wychwytywane przez filtry, w które mogą być wyposażone odkurzacze do dna basenu.

Wśród modeli tego typu odkurzaczy wyróżnia się Polaris P3900. Sprzęt który jest wyposażony w trzy zwężki Venturi i porusza się w sposób losowy z prędkością do 20 metrów na minutę. To autentyczny cud inżynierski do obsługiwania naszych basenów. Ponadto, może obsługiwać wszystkie rodzaje instalacji o różnorodnych pokryciach, takich jak dna z mozaiką, liner, basen poliestrowy, PCV twardy i malowany beton.

Korzystając z systemu oczyszczania do podłączenia tego sprzętu znajdziemy modele bardzo proste i tanie, łatwe w instalacji i do uruchomienia. Nie jest wymagane umieszczanie ich niedaleko źródła prądu, muszą jedynie znajdować się blisko systemu oczyszczania.

Odkryj najlepszy sprzęt produkowany przez najlepsze marki. Oferujemy dużą różnorodność produktów o udowodnionej jakości, aby każdy mógł wybrać najlepiej dostosowany do swoich potrzeb. Skorzystaj z możliwości i kup online te fantastyczne dodatki do basenów, które sprawią, że czynności związane z konserwacją basenu będą łatwiejsze. Możesz skontaktować się z naszym Działem Obsługi Klienta; z przyjemnością pomożemy, robiąc wszystko co w naszej mocy, aby twój zakup był najbardziej satysfakcjonujący.