Węże do Basenu

Węże do Basenu

W sekcji węże do basenu możesz znaleźć węże najczęściej używane w basenach przenośnych.

Produkty, takie jak węże do basenu to akcesoria niezbędne do oczyszczania, konserwacji i sprzątania instalacji basenowych oraz do ich napełniania. Żeby mogły spełniać swoją funkcję, powinny być w doskonałym stanie, abyśmy mieli pewność, że nie tracą wody.

Użyteczne węże do basenu

Główną funkcją węży jest napełnianie basenu wodą podczas jego instalacji. Ale poza tą początkową czynnością korzysta się z nich wiele razy, wykonując prace związane z utrzymaniem i czyszczeniem. W związku z tym, węże do basenu są ważnym elementem, zarówno podczas jego montowania, jak i na późniejszych etapach. Tym samym, ważne jest nabycie dobrej jakości sprzętu o dużej trwałości.

Węże do BasenuTen produkt jest zalecany do basenów, w związku z czym zaleca się aby był używany przede wszystkim przez osoby, które zajmują się utrzymaniem instalacji basenowej, zarówno prywatnej, jak i publicznej. Profesjonaliści pracujący w dziedzinie konserwacji i czyszczenia basenów oraz użytkownicy basenów prywatnych zobaczą, że oferowane przez nas produkty posiadają cechy, które w znacznym stopniu zaspokoją ich potrzeby.

Węże do basenu są ciągle używane, ponieważ są niezbędne do cotygodniowej konserwacji. Podłączone do sprzętu do czyszczenia dna mogą dostać się do wszystkich zakamarków instalacji basenowej, usuwając tym samym brud, znajdujący się w najgłębszych miejscach. Podłączenie do odkurzacza basenowego pozwala na dostanie się do brudu skumulowanego na dnie basenu, oraz jego szybkie pochłanianie w najbardziej wygodny sposób. W naszym katalogu oferujemy szeroki wachlarz tego rodzaju akcesoriów o zróżnicowanej długości, tak aby używanie węża było w najlepszy sposób dostosowane do potrzeb.

Jest ważne, aby obserwować czy węże podłączone do systemu oczyszczania znajdują się w dobrym stanie, ponieważ są usytuowane w miejscach, gdzie nacisk jest bardzo wysoki, a ich jakość szybko się pogarsza, wpływając na wydajność filtra. W przypadku, gdy pojawi się tego rodzaju problem, oferujemy części zamienne niezbędne do poprawnego funkcjonowania.

Podkreślić należy, że to specjalne modele, które nie mają nic wspólnego z tradycyjnymi wężami do podlewania ogrodu, są bowiem produktem przeznaczonym do basenów kanadyjskich. Ponieważ używamy ich do czynności związanych z konserwacją, zalecane jest upewnienie się, czy wąż, który posiadamy jest w optymalnym stanie i, gdy tak nie jest, wymieniać go z pewną regularnością, upewniając się, że spełnia swoją funkcję, abyśmy mogli cieszyć się kąpielą w nieskazitelnie czystej wodzie.

Średnia ocena klientów 4,8 na 5 w 174 opinie (Opinie naszych klientów przetłumaczone na język polski)
   Wąż filtrujący 4 m Gre - Opcje: Ø 38 mm 40180
   Filtr Aqualoon Gre FAQ200
 IGOR (VILLANUEVA DE MENA) el 27/06/2024 ... "Dziękujemy! Wszystko było wspaniałe. Od porad dotyczących sprzętu po akcesoria, to było fantastyczne doświadczenie zakupowe!!! Aby poprawić, proponuję filmy wyjaśniające każdy produkt. Montaż i instalacja."
   Wąż filtrujący 4 m Gre - Opcje: Ø 38 mm 40180
   Sól kompaktowa 25 kg 90365
   Basen Gre Mauritius 350x132 KITPR358WO - Upgrade:Filtr 6 m3/h i Folia 40/100 - Akcesoria:E-Plus (E-Kit + Robot)
 ALBERTO (SOUSEL) el 26/06/2024 ... "Wszystko zgodnie z ustaleniami. Dostawa na czas. Polecam."
   Wąż filtrujący 4 m Gre - Opcje: Ø 38 mm 40180
   Sól kompaktowa 25 kg 90365
   Piasek Silex 25 kg Gre AR200
   Chlorator Soli Gre do basenów naziemnych do 50 m3
 MARCELO (ARENAS DE SAN PEDRO) el 03/06/2024 ... "Doskonała i szybka porada. Szybka dostawa"
   Wąż filtrujący 4 m Gre - Opcje: Ø 38 mm 40180
   Części Zamienne do Białych Okrągłych Basenów 120 cm - PCF - PCF001440BP
   Folia do Okrągłych Basenów Gre o średnicy 460 cm. - Wybierz rozmiar swojego basenu:460x120 Niebieska 30/100 Overlap SP4550F
 VALENTIN (JARAIZ DE LA VERA) el 10/05/2024 ... "Wszystko poprawnie i na czas. dzięki."
   ZESTAW Węży filtracyjnych Ø38 mm Gre AR2100
   Części zamienne do Filtrów Piaskowych Gre FS400 - (7) MANGFS400
 JOÃO (SINTRA) el 26/04/2024 ... "Produkt jest zgodny z zamówieniem i dostawa była szybka"