Pompy Ciepła do Basenów

Pompy Ciepła do Basenów

Pompy ciepła do basenów ogrzewają wodę, przedłużając tym samym sezon kąpielowy o kilka miesięcy. Zaoszczędzisz dzięki naszym cenom.

Elektryczne pompy ciepła do basenów sprawią, że będzie możliwe przedłużenie sezonu kąpielowego o kilka miesięcy bez konieczności kondycjonowania zewnętrznej części ogrodu. Te sprzęty wymagają niewielkiej konserwacji i mają wysoką wydajność, która pozwoli cieszyć się wodą o przyjemnej temperaturze, posiadając jednocześnie niską cenę.

Nasze pompy ciepła do basenów poprawią warunki kąpieli

Pompy ciepła działają poprzez system energetyczny, który pobiera ciepło z zewnątrz w celu podniesienia temperatury basenu, pozwalając cieszyć się dłużej sezonem kąpielowym. Działanie urządzenia polega na absorpcji ciepła z powietrza z zewnątrz i przekazania go do do wody w basenie. Stosunek zużytej energii to 1 kW na każde 5 kW dostarczone do wody, to znaczy, że współczynnik wydajności chłodniczej (COP) ma wartość 5,0; ta wysoka wydajność pozwala na niezwykle skuteczne dostarczanie ciepła.

Pompy Ciepła do Basenów


Pompy ciepła do basenów Gre mają wspaniałe cechy; są pomyślane aby trwać jak najdłużej i oferować najlepsze udogodnienia. Posiadają wejście dla sygnału alarmowego, stosowanego w przypadku wysokiego lub niskiego ciśnienia oraz posiadają funkcję automatycznego odszraniania, która pozwoli na optymalne użycie pompy i zapewni jej poprawne działanie w niskich temperaturach. Odszranianie może być uruchomione na różne sposoby: poprzez zawór czterodrogowy, przez zawór obejściowy (by-pass), albo odszranianie ciepłem elektrycznym. Posiada również opcję opóźnionego startu ochrony sprężarki Modele najbardziej wyposażone mają ponadto ekran LED, który pozwala sprawdzać temperaturę i ją kontrolować pomiędzy maksymalnym i minimalnym limitem. Poza tym, na ekranie widoczne są różne wskaźniki trybu działania, w którym znajduje się urządzenie. Pompy cieplne powinny być stosowane razem z pompą czyszczącą, elementem pozwalającym na przepływ wody przez obwód.

W zależności od rodzaju basenu można również wybrać różne systemy klimatyzacji. Tym samym, do instalacji basenowych małych i średnich rozmiarów można wybrać grzejniki elektryczne lub solarne Intex. Te mają możliwość, umieszczenia różnych elementów w szeregu, jeden za drugim, celem zwiększenia korzyści z nich płynących.
Ten niedrogi system służy zarówno do basenów wkopywanych, jak i naziemnych, sprawiając, że zużycie energii jest efektywne, i pozwala na cieszenie się przyjemną temperaturą wody.

Średnia ocena klientów 4,9 na 5 w 69 opinie (Opinie naszych klientów przetłumaczone na język polski)
   Folia do okrągłych drewnianych basenów Sunbay - Wybierz rozmiar swojego basenu:412x119 Niebieska 50/100 Vanille Sześciokątna
   Pompa ciepła Mini Gre do basenów naziemnych HPM20
 EDUARDO (VALADA) el 13/12/2023 ... "Bardzo zadowolona, to nie nasz pierwszy zakup i szczerzę polecam. Poważna firma i przcownice poważne i wytłumaczą wszystkie pytania i dostawy zawsze w wyznaczonym terminie"
   Kit Bypass Gre AR2000
 ANDRÉ (LAUDREFANG) el 10/05/2023 ... "Szybka wysyłka. Materiał tak jak oczekiwany."
   Pompa Ciepła do 40 m3 Gre HPG40
 MARIA (LEXY) el 04/05/2023 ... "Szybkie zamówienie i zawsze jest ktoś dostępny jeśli chodzi o pytania."
   Basen Drewniany Gre Sunbay Vanille 2 400x119 800002 - E-Kit:Tak (Pokrywa + Blue Check) - Oświetlenie:Tak (1 Światło LED PLWPB) - Odkurzacz do basenu:Nie
   Pompa ciepła Mini Gre do basenów naziemnych HPM30
   Elektryczny odkurzacz basenowy Electric Vac Gre VCB10
 GONZALO (ALBALATE DE ZORITA) el 04/05/2023 ... "Bardzo dobra i sprawna obsługa klienta. Wszystko związane z zarządzaniem dostawą towarów, doświadczenie z przewoźnikami nie było dobre, chociaż przez cały czas dostarczali rozwiązania. Ale jest to bardzo możliwy do poprawy punkt"
   Pompa Ciepła do 70 m3 Gre HPG70
 SALOMÃO (CALDELAS) el 26/04/2023 ... "Wszystko Ok"